Yenidoğan Mah. Rami Kışla Cad. Emintaş Rami Sanayi Sitesi. No: 87/1B42 Bayrampaşa / İstanbul

0212 544 32 80

Aydın Kalıp Sanayi Hakkında

Daha Fazla Bilgi Almak İçin Tıklayınız.

Hakkında

Aydın KALIP İlk Olarak 1978 yılında Kalıpçılığın Merkezi Olan Şişhanede Ahmet Aydın Tarafından Kurularak Faaliyete Başlamıştır. Yenilikçi Politika Anlayışıyla Günümüzün Teknolojisi ile Yılların Deneyimini Birleştirerek. Sektöründe 33 Senedir Kalite ve Müşteri Memnuniyetini Esas Alarak Hizmet Vermektedir. Firmamız, hatalar oluştuktan sonra düzeltmek yerine, bu hatalar oluşmadan önleyici tedbirleri alır, müşterisine daha iyi hizmet verebilmek için işlerinde sürekli iyileştirmeler ve teknolojik yatırımlar yapar.

Misyon

Müşteri odaklığı üzerine kurulmuş olup, bunu sağlamak için; müşteri şartlarının yerine getirilmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanmasını esas almıştır. Amacımız müşterilerimizin beklentilerine tamamıyla cevap verebilmek, firmanızın rekabet ve gelişim gücünü arttırabilmektir. Firmamız, hedefleri tespit eder ve kalite politikalarının uygulanması ve geliştirilmesi için planlama yapar ve gerekli desteği sağlar. Takım ruhu içerisinde şirket ve birim hedeflerine ulaşmak için çalışırız.

Vizyon

Hedefimiz; bilgimizi ve yaratıcılığımızı Sürekli olarak geliştirerek, müşteri memnuniyeti ve rekabet için etkin ürünler tasarlamaktır. İmalat prensibimiz İlk Seferde Doğru Yapmak ve “Sıfır Hata”dır. İmal etmekte olduğumuz ürünlerin zamanında, eksiksiz ve problemsiz olarak imalatı ve teslim edilmesi vazgeçilemez bir ilkedir. AYDIN Kalıp, hatalar oluştuktan sonra düzeltmek yerine, bu hatalar oluşmadan önleyici tedbirleri alır, müşterisine daha iyi hizmet verebilmek için işlerinde sürekli iyileştirmeler ve teknolojik yatırımlar yapar.

KalitePolitika

Müşteri odaklığı üzerine kurulmuş olup, bunu sağlamak için; müşteri şartlarının yerine getirilmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanmasını esas almıştır. Bu esaslar; Ürün kalitesinin, zamanında sevkiyatın, uygun fiyatın, hizmet kalitesinin gerçekleşmesiyle sağlanabilir. Bunu gerçekleştirmenin;

  • * Çalışanlarının bilinçli katılımcılığı ve liderliği
  • * Tedarikçilerin geliştirilmesi ve kalitelerinin arttırılması
  • * Yönetimin süreç yaklaşımıyla verilere dayalı karar vermesi
  • * Ortaklarının gurur duyacağı bir yaklaşım izlenmesi
  • * Uygun çalışma ortamının sağlanması
  • * Doğal kaynak kullanımlarının ve oluşan atıkların azaltılması
  • * Yürürlükteki yasalara uygunluk

Hizmetlerimiz

Tüm Hizmetler İçin Tıklayınız.

ÇALIŞMALARIMIZ

Tüm Galeri Görmek İçin Tıklayınız.

Blog ve Haberler

Tüm Blogları Okumak İçin Tıklayınız.

Referanslar

WhatsApp
+905335684431
İnstagram
#
imgKonum
Youtube
https://www.youtube.com/channel/UCUFnwYri8KJFdogffEUirkw